Aktualności
14 Grudnia 2018, 8:12
Czas gry 2x15 min, przerwa między połowami 2 min, ilość zawodników na boisku 5, zmiany hokejowe w strefie zmian powrotne, można wziąć po jednym czasie w trakcie 1 połowy 30 s, każda drużyna obowiązkowo jednakowe stroje, buty z niebrudzącą podeszwą, auty z bocznych linii wykonywane nogą, odległość od piłki zawodników przeszkadzających 3 m, rzuty wolne bezpośrednie, chyba że sędzia zarządzi rzut wolny pośredni, co pokarze uniesioną ręką do góry, wznawianie gry od bramkarza z autu bramkowego ręką tylko na swojej połowie, nogą na całym boisku, piłka jest w grze jeżeli jest na podłożu, wznowienie gry przez bramkarza z akcji dowolnie ręką i nogą na całym boisku, rzut karny bezpośredni z 7 m, rzut karny po 5 faulach z 9 m,każdy następny faul po przekroczeniu 5 to rzut karny dla drużyny przeciwnej, faule po pierwszej połowie kasują się, kary wykluczenia z gry 1 min, 2 min, kara meczu lub kilku meczy, kara całkowitego wykluczenia z rozgrywek w przypadku nagannego zachowania, decyzje podejmuje sędzia główny i organizator rozgrywek.