I Liga > Terminarz
Sobota 16.12.2017
19:00 JUNIOR PARCZEW - PMN AGRO-Gęś
16:20 LKS AGROTEX MILANÓW - BLACK HORES Parczew
15:40 BLACK HORES Parczew - CZARNO TO WIDZĘ
19:40 STONES 91 Parczew - JUNIOR PARCZEW
18:20 PMN AGRO-Gęś - ERES Parczew
17:00 SM SERWIS - LKS AGROTEX MILANÓW
17:40 ERES Parczew - SM SERWIS
15:00 CZARNO TO WIDZĘ - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 23.12.2017
17:40 LKS AGROTEX MILANÓW - PMN AGRO-Gęś
19:40 ERES Parczew - STONES 91 Parczew
15:00 DĄB II Dębowa Kłooda - BLACK HORES Parczew
17:00 PMN AGRO-Gęś - CZARNO TO WIDZĘ
19:00 JUNIOR PARCZEW - ERES Parczew
18:20 STONES 91 Parczew - LKS AGROTEX MILANÓW
16:20 CZARNO TO WIDZĘ - SM SERWIS
15:40 SM SERWIS - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 30.12.2017
14:20 SM SERWIS - PMN AGRO-Gęś
17:00 DĄB II Dębowa Kłooda - PMN AGRO-Gęś
19:40 CZARNO TO WIDZĘ - STONES 91 Parczew
15:40 PMN AGRO-Gęś - BLACK HORES Parczew
19:00 JUNIOR PARCZEW - CZARNO TO WIDZĘ
17:40 LKS AGROTEX MILANÓW - JUNIOR PARCZEW
16:20 ERES Parczew - LKS AGROTEX MILANÓW
15:00 BLACK HORES Parczew - SM SERWIS
18:20 STONES 91 Parczew - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 6.01.2018
19:00 BLACK HORES Parczew - STONES 91 Parczew
18:20 JUNIOR PARCZEW - BLACK HORES Parczew
15:00 LKS AGROTEX MILANÓW - CZARNO TO WIDZĘ
17:00 DĄB II Dębowa Kłooda - JUNIOR PARCZEW
15:40 CZARNO TO WIDZĘ - ERES Parczew
17:40 STONES 91 Parczew - SM SERWIS
16:20 ERES Parczew - DĄB II Dębowa Kłooda

Niedziela 14.01.2018
14:20 ERES Parczew - PMN AGRO-Gęś
15:00 PMN AGRO-Gęś - STONES 91 Parczew
15:40 JUNIOR PARCZEW - STONES 91 Parczew
13:00 CZARNO TO WIDZĘ - BLACK HORES Parczew
16:20 SM SERWIS - JUNIOR PARCZEW
13:40 BLACK HORES Parczew - ERES Parczew
17:40 DĄB II Dębowa Kłooda - LKS AGROTEX MILANÓW
17:00 LKS AGROTEX MILANÓW - SM SERWIS

Sobota 20.01.2018
15:00 CZARNO TO WIDZĘ - PMN AGRO-Gęś
16:20 DĄB II Dębowa Kłooda - CZARNO TO WIDZĘ
15:40 PMN AGRO-Gęś - JUNIOR PARCZEW
17:00 ERES Parczew - JUNIOR PARCZEW
18:20 SM SERWIS - ERES Parczew
19:00 BLACK HORES Parczew - LKS AGROTEX MILANÓW
17:40 DĄB II Dębowa Kłooda - SM SERWIS

Niedziela 28.01.2018
17:40 BLACK HORES Parczew - PMN AGRO-Gęś
15:00 DĄB II Dębowa Kłooda - STONES 91 Parczew
13:40 SM SERWIS - CZARNO TO WIDZĘ
13:00 CZARNO TO WIDZĘ - JUNIOR PARCZEW
14:20 STONES 91 Parczew - ERES Parczew
15:40 LKS AGROTEX MILANÓW - ERES Parczew
17:00 PMN AGRO-Gęś - LKS AGROTEX MILANÓW
16:20 BLACK HORES Parczew - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 3.02.2018
16:20 LKS AGROTEX MILANÓW - STONES 91 Parczew
18:20 SM SERWIS - STONES 91 Parczew
17:00 SM SERWIS - BLACK HORES Parczew
19:00 STONES 91 Parczew - CZARNO TO WIDZĘ
15:40 BLACK HORES Parczew - JUNIOR PARCZEW
19:40 DĄB II Dębowa Kłooda - ERES Parczew
17:40 CZARNO TO WIDZĘ - LKS AGROTEX MILANÓW
15:00 JUNIOR PARCZEW - LKS AGROTEX MILANÓW
20:20 PMN AGRO-Gęś - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 10.02.2018
19:40 STONES 91 Parczew - PMN AGRO-Gęś
19:00 STONES 91 Parczew - BLACK HORES Parczew
17:40 ERES Parczew - BLACK HORES Parczew
16:20 ERES Parczew - CZARNO TO WIDZĘ
18:20 PMN AGRO-Gęś - SM SERWIS
17:00 JUNIOR PARCZEW - SM SERWIS
15:40 JUNIOR PARCZEW - DĄB II Dębowa Kłooda
15:00 LKS AGROTEX MILANÓW - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 17.02.2018
19:00 SM SERWIS - PMN AGRO-Gęś
15:00 ERES Parczew - BLACK HORES Parczew
16:20 BLACK HORES Parczew - CZARNO TO WIDZĘ
18:20 LKS AGROTEX MILANÓW - JUNIOR PARCZEW
15:40 STONES 91 Parczew - ERES Parczew
17:40 PMN AGRO-Gęś - LKS AGROTEX MILANÓW
19:40 JUNIOR PARCZEW - SM SERWIS
17:00 CZARNO TO WIDZĘ - DĄB II Dębowa Kłooda

Sobota 24.02.2018
19:00 BLACK HORES Parczew - STONES 91 Parczew
17:40 CZARNO TO WIDZĘ - STONES 91 Parczew
18:20 DĄB II Dębowa Kłooda - BLACK HORES Parczew
16:20 ERES Parczew - CZARNO TO WIDZĘ
15:40 PMN AGRO-Gęś - JUNIOR PARCZEW
17:00 DĄB II Dębowa Kłooda - ERES Parczew
15:00 SM SERWIS - LKS AGROTEX MILANÓW
19:40 STONES 91 Parczew - DĄB II Dębowa Kłooda