I Liga > Terminarz
Niedziela 1.12.2013
09:00 FC Stacja - FIFA
10:20 ZSCKR Jabłoń - FIFA
19:40 Dębowa Kłoda - PMN Agro Gęś
13:40 Black Horses - Pro-evolution
14:20 Sato Meble - Fuzja
11:40 Huta - ZSCKR Jabłoń
18:20 PMN Agro Gęś - Stones91
17:40 Victoria Junior - Kodeniec
15:00 Agro-Corn - Black Horses
13:00 Pro-evolution - Sato Meble
20:20 Dębowa Kłoda - Manhattan
19:00 Kodeniec - Manhattan
17:00 Stones91 - Victoria Junior
12:30 MKS Victoria - Huta

Niedziela 8.12.2013
09:40 Dębowa Kłoda - FIFA
15:00 Agro-Corn - PMN Agro Gęś
14:20 Huta - FC Stacja
10:20 Victoria Junior - Pro-evolution
19:40 Black Horses - Fuzja
09:00 Victoria Junior - Dębowa Kłoda
16:20 PMN Agro Gęś - Kodeniec
20:20 ZSCKR Jabłoń - Black Horses
13:40 Sato Meble - Agro-Corn
18:20 Fuzja - Manhattan
17:00 Stones91 - Manhattan
11:00 FIFA - MKS Victoria
12:20 Sato Meble - MKS Victoria
15:40 Stones91 - Huta

Sobota 14.12.2013
10:20 Pro-evolution - FIFA
16:20 Fuzja - PMN Agro Gęś
09:00 Manhattan - Pro-evolution
15:00 Huta - Fuzja
09:40 Manhattan - ZSCKR Jabłoń
12:20 Sato Meble - Dębowa Kłoda
13:40 Huta - Dębowa Kłoda
11:40 FIFA - Kodeniec
14:20 FC Stacja - Black Horses
13:00 Kodeniec - Black Horses
17:00 Victoria Junior - Agro-Corn
11:00 ZSCKR Jabłoń - Sato Meble
17:40 PMN Agro Gęś - MKS Victoria
15:40 FC Stacja - Victoria Junior

Sobota 21.12.2013
15:40 Sato Meble - FIFA
19:00 Victoria Junior - PMN Agro Gęś
17:40 PMN Agro Gęś - FC Stacja
12:20 Agro-Corn - Pro-evolution
09:00 Dębowa Kłoda - Fuzja
16:20 FC Stacja - ZSCKR Jabłoń
13:40 Pro-evolution - Stones91
15:00 ZSCKR Jabłoń - Stones91
09:40 Dębowa Kłoda - Kodeniec
13:00 Manhattan - Black Horses
11:00 Kodeniec - Agro-Corn
14:20 Black Horses - Sato Meble
11:40 MKS Victoria - Manhattan
10:20 Fuzja - MKS Victoria

Sobota 28.12.2013
16:20 Black Horses - PMN Agro Gęś
19:00 Kodeniec - FC Stacja
18:20 FC Stacja - Fuzja
09:40 Agro-Corn - ZSCKR Jabłoń
09:00 Victoria Junior - ZSCKR Jabłoń
13:40 Pro-evolution - Dębowa Kłoda
15:00 Black Horses - Dębowa Kłoda
19:40 Fuzja - Stones91
20:20 Kodeniec - Stones91
11:00 MKS Victoria - Agro-Corn
17:40 PMN Agro Gęś - Sato Meble
17:00 Huta - Sato Meble
10:20 Victoria Junior - Manhattan
12:20 Pro-evolution - MKS Victoria
15:40 FIFA - Huta

Niedziela 5.01.2014
12:20 FIFA - PMN Agro Gęś
11:00 Manhattan - PMN Agro Gęś
18:20 Dębowa Kłoda - FC Stacja
13:40 FIFA - Fuzja
15:00 Kodeniec - Fuzja
17:00 Pro-evolution - ZSCKR Jabłoń
17:40 MKS Victoria - ZSCKR Jabłoń
19:00 Dębowa Kłoda - Stones91
20:20 Agro-Corn - Stones91
19:40 FC Stacja - Agro-Corn
16:20 Kodeniec - MKS Victoria
10:20 Sato Meble - Victoria Junior
11:40 Huta - Victoria Junior
13:00 Black Horses - Huta

Sobota 11.01.2014
12:20 Manhattan - FIFA
13:00 Huta - PMN Agro Gęś
17:40 Pro-evolution - FC Stacja
15:40 Agro-Corn - Fuzja
17:00 Fuzja - ZSCKR Jabłoń
18:20 ZSCKR Jabłoń - Dębowa Kłoda
19:40 MKS Victoria - Dębowa Kłoda
19:00 FC Stacja - Stones91
20:20 MKS Victoria - Stones91
16:20 Pro-evolution - Kodeniec
11:00 Sato Meble - Manhattan
13:40 FIFA - Victoria Junior
15:00 Black Horses - Victoria Junior
14:20 Agro-Corn - Huta

Sobota 18.01.2014
18:20 Stones91 - FIFA
17:40 Black Horses - FIFA
19:00 Pro-evolution - PMN Agro Gęś
15:00 MKS Victoria - FC Stacja
19:40 Fuzja - Pro-evolution
10:20 Kodeniec - ZSCKR Jabłoń
17:00 Sato Meble - Stones91
11:00 Huta - Kodeniec
16:20 MKS Victoria - Black Horses
14:20 Dębowa Kłoda - Agro-Corn
15:40 FC Stacja - Sato Meble
13:00 Agro-Corn - Manhattan
11:40 Manhattan - Huta

Sobota 25.01.2014
19:40 Huta - Pro-evolution
17:00 PMN Agro Gęś - ZSCKR Jabłoń
20:20 Stones91 - Black Horses
17:40 FIFA - Agro-Corn
19:00 Kodeniec - Sato Meble
18:20 FC Stacja - Manhattan
16:20 Victoria Junior - MKS Victoria
15:00 Fuzja - Victoria Junior

Sobota 1.02.2014
10:20 PMN Agro Gęś - FIFA
11:40 FIFA - FC Stacja
13:00 Manhattan - FC Stacja
11:00 PMN Agro Gęś - Fuzja
18:20 Stones91 - ZSCKR Jabłoń
12:20 Fuzja - Dębowa Kłoda
19:40 Huta - Stones91
17:40 Black Horses - Kodeniec
16:20 Sato Meble - Kodeniec
19:00 Black Horses - Agro-Corn
20:20 Huta - Agro-Corn
15:40 Victoria Junior - Sato Meble
14:20 Manhattan - MKS Victoria
17:00 ZSCKR Jabłoń - Victoria Junior

Sobota 8.02.2014
14:20 MKS Victoria - FIFA
12:20 Fuzja - FC Stacja
13:40 Manhattan - Fuzja
11:40 PMN Agro Gęś - Dębowa Kłoda
20:20 Victoria Junior - Stones91
18:40 ZSCKR Jabłoń - Kodeniec
19:40 Stones91 - Kodeniec
16:20 Sato Meble - Black Horses
17:40 Huta - Black Horses
17:00 ZSCKR Jabłoń - Agro-Corn
15:40 Agro-Corn - Sato Meble
15:00 FIFA - Manhattan
13:00 Dębowa Kłoda - MKS Victoria
19:00 Victoria Junior - Huta

Sobota 15.02.2014
10:20 Fuzja - FIFA
13:00 FC Stacja - PMN Agro Gęś
11:40 MKS Victoria - PMN Agro Gęś
11:00 MKS Victoria - Fuzja
15:40 Black Horses - ZSCKR Jabłoń
14:20 Sato Meble - ZSCKR Jabłoń
12:20 FC Stacja - Dębowa Kłoda
17:00 Black Horses - Stones91
18:20 Stones91 - Agro-Corn
16:20 Kodeniec - Victoria Junior
17:40 Agro-Corn - Victoria Junior
15:00 Kodeniec - Huta
13:40 Sato Meble - Huta

Sobota 22.02.2014
19:00 FIFA - Pro-evolution
18:20 PMN Agro Gęś - Pro-evolution
20:20 FC Stacja - Pro-evolution
17:40 FIFA - Dębowa Kłoda
16:20 Manhattan - Dębowa Kłoda
14:20 Agro-Corn - Kodeniec
15:00 Victoria Junior - Black Horses
15:40 Stones91 - Sato Meble
17:00 PMN Agro Gęś - Manhattan
19:40 FC Stacja - MKS Victoria
13:40 ZSCKR Jabłoń - Huta

Sobota 1.03.2014
17:00 Dębowa Kłoda - Pro-evolution
17:40 MKS Victoria - Pro-evolution
18:20 Pro-evolution - Fuzja
19:00 Pro-evolution - Manhattan